czerwiec 2026

Fot. Łukasz Folda (GZM)

W tym tygodniu z inicjatywy Rowerowych Katowic odbyło się spotkanie organizacji rowerowych zPrzewodniczącym Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii Leszkiem Pietraszkiem.Stronę społeczną reprezentowali: Wiesław Bełz, Zbigniew Wieczorek, Piotr Rościszewski, Joanna Masarczyk-Bełz (Rowerowe Katowice), Jan Chrapek (Śląska Koalicja Rowerowa), Magdalena Bielecka-Grześkowiak (Sosnowieckie Stowarzyszenie Rowerowe), Szymon Kunc, Jakub Kluz (Rowerowe Gliwice), Adrian Sklorz (Stowarzyszenie Prawo-Ekologia-Zdrowie).Przewodniczący zapewnił, że priorytetem będzie przyspieszenie…

Czytaj więcej Spotkanie z Przewodniczącym Zarządu GZM